Listwy plakatowe

Najlepszy sposób ekspozycji naszych plakatów - drewniane listwy handmade podkreślające naturę uwiecznioną na fotografiach.

49,00 zł
Rozmiar listew
Ilość

 

 

 

Listwy dociskowe do samodzielnego złożenia pozwalające na zamontowanie plakatu bez jego uszkodzenia. Główną ich zaletą jest to, że plakat po wyjęciu można w przyszłości umieścić w ramie. Posiadamy w sklepie listwy do poszczególnych rozmiarów plakatów. Dla wzmocnienia efektu wizualnego są one o dwa centymetry dłuższe od szerokości danego plakatu - czyli jest zapas po 1 cm z każdej strony.

Produkt jest wykonany z drewna sosnowego o naturalnym odcieniu i zabezpieczony olejem do drewna wydobywającym rysunek słojów. Zawieszki są mosiężne, sznurek naturalny jutowy. Listwy prezentowane na zdjęciach mają charakter poglądowy, nie bowiem dwóch identycznych usłojeń drewna. 

W zamówieniu otrzymujesz dwie listwy górne i dwie listwy dolne - obie pary do samodzielnego skręcenia. W zestawie są śrubki, otwory też są już przygotowane. Do ich zmontowania potrzebna jest płaska powierzchnia (stół, podłoga) i śrubokręt krzyżak, którego nie ma w zestawie. 

Jest możliwość zamontowania plakatu tak aby śrubki były widoczne z przodu (wówczas montując plakat układamy go na listwach obrazem do góry) bądź aby śrubki nie były widoczne i były z tyłu plakatu (wówczas analogicznie montując plakat kładziemy go na listwach obrazem ku dołowi). Który sposób wybierzesz zależy od Ciebie.

Instrukcja montażu jest dostępna na naszym blogu: https://kuklafotografia.com/blog/listwy-plakatowe-instrukcja-montazu/

Plakat nie jest dołączony do zestawu listew. 

Listwy są produktem wykonywanym na zamówienie, co wiąże się z wydłużeniem czasu oczekiwania na przesyłkę do 10 dni roboczych.

4 Przedmioty

Opinie

Napisz swoją opinię

Listwy plakatowe

Najlepszy sposób ekspozycji naszych plakatów - drewniane listwy handmade podkreślające naturę uwiecznioną na fotografiach.

Napisz swoją opinię

Zobacz także