UWAGA!!!

ZAMÓWIENIA PRZEDŚWIĄTECZNE TYLKO DO 10 KWIETNIA 2019!

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE OD 11 KWIETNIA WYSYŁAMY PO ŚWIĘTACH.

Do 10 kwietnia oraz po 22 kwietnia 2019r. czas realizacji zamówienia przez Sklep trwa nie dłużej niż 2-3 dni robocze. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności, w przypadku przelewu bankowego – po wpłynięciu pełnej wpłaty na konto Sklepu. Zawiera przygotowanie produktu lub produktów do wysyłki, pakowanie i przekazanie do wysyłki.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej, kurier dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych.
Całkowity łączny czas realizacji dostawy zamówionego plakatu/plakatów może więc wynieść 2-6 dni roboczych.

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi:
z przedpłatą - 16 zł

Zakupy od kwoty 250 zł wysyłamy na nasz koszt.

Bez kosztów dostawy możliwy jest odbiór własny na terenie Sosnowca po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym i ustaleniu dokładnym  miejsca i czasu odbioru.

Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Plakaty wysyłamy w tubach, zabezpieczone przed jakimkolwiek uszkodzeniem.

Informacje dodatkowe:

Kurier nie musi kontaktować się telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki.

Nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Taka usługa jest dodatkowo płatna i może być zrealizowana tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

W przypadku kiedy kurier nie zastanie adresata w domu (lub innym miejscu dostarczenia) przesyłka będzie dostępna do odbioru w najbliższym punkcie odbioru wskazanym przez kuriera. Przesyłki nieodebrane w terminie 7 dni roboczych są zwracane do nadawcy na koszt kupującego.

Klient ponosi konsekwencje finansowe w przypadku podania błędnego lub niekompletnego adresu. Takie konsekwencje to pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej i kosztów ponownej wysyłki.

Przesyłki realizujemy na terenie kraju.

W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w czasie, o którym mowa powyżej, z przyczyn niezależnych od Sklepu, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.