Czas realizacji zamówienia krajowego przez Sklep trwa 2-5 dni roboczych, zagranicznego 7-10 dni roboczych. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności, w przypadku przelewu bankowego – po wpłynięciu pełnej wpłaty na konto Sklepu. Zawiera przygotowanie produktu lub produktów do wysyłki, pakowanie i przekazanie do wysyłki.

W przypadku zamówienia listew plakatowych czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych.

Koszt krajowej przesyłki kurierskiej wynosi: 16 zł

Zamówienia o wartości powyżej 250 zł na terenie Polski wysyłamy na nasz koszt.

Koszty wysyłki zagranicznej na terenie Unii Europejskiej realizowanej Pocztą Polską: 70 zł

Podczas finalizacji zamówienia należy wybrać opcję wysyłki (domyślnie ustawiona jest krajowa przesyłka kurierska). Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniej opcji, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia pisząc na adres: kuklafotografia@gmail.com

Bez kosztów dostawy możliwy jest odbiór własny na terenie Sosnowca po wcześniejszym kontakcie mailowym na kuklafotografia@gmail.com i ustaleniu dokładnym miejsca i czasu odbioru.

Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Duże plakaty wysyłamy w tubach, zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Informacje dodatkowe:

W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w czasie, o którym mowa powyżej, z przyczyn niezależnych od Sklepu, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Kurier nie musi kontaktować się telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki.

Nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Taka usługa jest dodatkowo płatna i może być zrealizowana tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

W przypadku kiedy kurier nie zastanie adresata w domu (lub innym miejscu dostarczenia) przesyłka będzie dostępna do odbioru w najbliższym punkcie odbioru wskazanym przez kuriera. Przesyłki nieodebrane w terminie 7 dni roboczych są zwracane do nadawcy na koszt kupującego.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

Klient ponosi konsekwencje finansowe w przypadku podania błędnego lub niekompletnego adresu. Takie konsekwencje to pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej i kosztów ponownej wysyłki.