Czas realizacji zamówienia przez Sklep trwa nie dłużej niż 2-3 dni robocze. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności, w przypadku przelewu bankowego – po wpłynięciu pełnej wpłaty na konto Sklepu. Zawiera przygotowanie produktu lub produktów do wysyłki, pakowanie i przekazanie do wysyłki.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej, kurier dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych.
Całkowity łączny czas realizacji dostawy zamówionego plakatu/plakatów może więc wynieść 2-6 dni roboczych.

Koszt krajowej przesyłki kurierskiej wynosi:
z przedpłatą - 16 zł

Zakupy od kwoty 250 zł wysyłamy na nasz koszt.

Bez kosztów dostawy możliwy jest odbiór własny na terenie Sosnowca po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym i ustaleniu dokładnym  miejsca i czasu odbioru.

Przesyłki wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Duże plakaty wysyłamy w tubach, zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Informacje dodatkowe:

Kurier nie musi kontaktować się telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki.

Nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Taka usługa jest dodatkowo płatna i może być zrealizowana tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

W przypadku kiedy kurier nie zastanie adresata w domu (lub innym miejscu dostarczenia) przesyłka będzie dostępna do odbioru w najbliższym punkcie odbioru wskazanym przez kuriera. Przesyłki nieodebrane w terminie 7 dni roboczych są zwracane do nadawcy na koszt kupującego.

Klient ponosi konsekwencje finansowe w przypadku podania błędnego lub niekompletnego adresu. Takie konsekwencje to pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej i kosztów ponownej wysyłki.

Przesyłki realizujemy wyłącznie na terenie Polski.

W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w czasie, o którym mowa powyżej, z przyczyn niezależnych od Sklepu, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.