Pierwsza wystawa plakatów kuklafotografia – „Rośliny w obiektywie”

Dnia 16.06.2018r., w ramach ArtNocy gliwickiej, mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych plakatów po raz pierwszy na żywo. Wystawa zatytułowana „Rośliny w obiektywie” odbyła się w pracowni dsceramika w Gliwicach.

Pokazanie jak wyglądają wydrukowane plakaty było to dla nas bardzo ważne, ponieważ  to, co widać na stronie naszego sklepu, nie zawsze odzwierciedla to, jak wyglądają one w rzeczywistości. W ramach wystawy mogliśmy zaprezentować jak dobrej jakości jest papier, na którym są drukowane i jak pięknie odzwierciedlone są kolory roślin. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że na początku naszej działalności nadarzyła się okazja organizacji wystawy, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni właścicielce pracowni dsceramika – Dagmarze, która zaprosiła nas do siebie . Kilka plakatów jest nadal do obejrzenia i nabycia tam na miejscu.

Po lewej stronie właścicielka pracowni 🙂

Jak na wakacjach.

Na wystawie poznaliśmy wiele ciekawych osób, które stworzyły świetną atmosferę tego wieczoru. Kilka plakatów od razu znalazło nowe domy. O dziwo nie były to tylko palmy – gdyż to właśnie ten motyw najwięcej odwiedzających oceniło jako najbardziej wpisujący się w ich gusta. Być może pora skłania do marzeń o miejscach, gdzie są palmy, zwłaszcza, że wystawa odbyła się jeszcze przed wakacjami.

 

Gdzie kupić plakaty kuklafotografia?

Zapraszamy na www.kuklafotografia.com nie tylko po palmy, ale po inne plakaty – wiecznie zielone, lub z zatrzymanymi w kadrze impresjami przyrodniczymi.

Grzegorz - autor plakatów :)
Grzegorz – autor plakatów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.